SONTURKHABER
Haber Portalı

MHP KEÇİÖREN İLÇEDE KAN DEĞİŞİMİ…

Uzun yıllara MHP ‘keçiören de ilçe başkanlığı görevini yapan Mustafa Sargın görevden alınarak  yerine Alparslan Doğan atandı.

Keçiören’de başarısızlığın faturası Mustafa doğana kesildi,Keçiören’de uzun zamandır görev yapan Mustafa Sargının üst üste aldığı başarırız sonuçların neticesin görevinden alarak, MHP’ Keçiören ilçe teşkilatımın’da kan değişime gitti.Yeni göreve, Alparslan doğanı ilçe başkanı olarak atadı.Üst üste alınan kötü sonuçların bir daha tezahur etmemesi için yaklaşan yerel seçimler de daha iyi bir sonuç almak her zaman iddialı olduğu keçiören’de eski günlerine dönmek için böyle bir değişime giddiği söyleniyor gelen kulis bilgilerinden.

Dikkatinizi Çekebilir:
2 Yorumlar
  1. Yeliz Diyor

    Utanmıyor musunuz yalan haber yapmaya. Mustafa Sargın’ın görev süresi boyunca başarısızlıkla sonuçlanan bir tane çalışmasının ispatını yapında görelim. Bu haberi derhal kaldırın sitenizden…

  2. İlknur köse Diyor

    Amacına ulaşmış insanlar hala bir şeylerin faturasını birilerine kesmeye çalışıyorlar nedir bu çaresizlik mi acizlik mi çamur at izi kalsın politikası mı????derdiniz nedir ???? Keçiören hiç bir seçimde başarısız olmamıştır bu kabul edilir gibi değil gidin hıncınızı başka yerde alın burası yeri değil….

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.