SONTURKHABER
Haber Portalı

Yenişafak gazeti yazarı Yusuf Kaplandan yeni bir darbe uyarısı

Yusuf kaplan, yeni şafak gazetesinde yayınladığı bugünkü yazısında ‘ABD’deki Rant Şirketinin yayınladığı Türkiye raporunda açıkcası açık ,açık darbe sesleri geliyor dedi.

Yeni bir darbenin ayak sesleri geliyor ,hükümetin bokunu da tetbir almasısın hazırlıklı olmasını halkımızı basiretli olmasını muteyakız olmasını elden bırakmasını davet ediyorum dedi. 

 

 

Söz konusu raporda, Türkiye’nin parlamenter sistemi bırakarak geçtiği Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi’nin yol açtığı sonuçların ve Millî Savunma Üniversitesi’nin eleştirildiğini belirten Kaplan, “demokratik muhalefet” hatırlatması yapılmasına da dikkati çekti.

Yeni Şafak yazarı rapora ilişkin olarak tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

 “Türkiye’de ne olup bittiği, nelerin nasıl gittiği, Rand Şirketi gibi sicili bozuk, demokratik olmayan operasyonların hazırlandığı, pişirildiği, servis edildiği bir şer-şirret şebekeyi ilgilendirmez! Aşağılık bunlar! Dünyayı babalarının çiftliği gibi yöneten, cehenneme çeviren şımarık Yahudi gücünün şımarık çocukları bunlar! Dünyaya masa başından nizam vermeye çalışıyorlar! Kelimenin tam anlamıyla haydut bunlar! Bunlara, yayınladıkları raporlara itibar edenler, ses çıkarmayanlar bunların dünya ölçeğinde rol üstlendikleri cinayetlerin, yıkımların suç ortaklarıdır!”

kaynak:yenişafak gazetesi.

İ

 

 

 

 Ş

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.